Styrelsen

Styrelsen

Namn E-post
Solveig TorensjöOrdförandesolveig.torensjo@karlskoga.se
Ulla Sundbergulla@conit.se
Gösta Öhrmanohrman.gosta@gmail.com
Ulf Jonssonulf.jonsson@degerforsenergi.se
Daniel Roxne daniel@danielroxne.se
Thommy Sundbergthommy@conit.se
Elisabet BjörnVDelisabeth@degerforsgolf.se

Ansvarsområden

OmrådenNamnE-post
VDElisabet Björnelisabeth@degerforsgolf.se
SkyltarCurt Erikssoncurt.eriksson@blixtmail.se
RegelansvarigHans-Erik Westerlundtill@hanseric.se
GIT- ansvarigAnnika Norlinannika.norlin@bahnhof.se
HemsidanCarl-Henrik Heröcarl-henrik@greeks.se
Kanslit/Shop/SponsorerElisabet Björnelisabeth@degerforsgolf.se
TävlingarPer Westerlundper.w@bahnhof.se
HandicapThommy Sundbergthommy@conit.se
HandicapSverker Miltonsmilton@telia.com
MedlemElisabet Björnelisabeth@degerforsgolf.se
UtbildningKanslitinfo@degerforsgolf.se
JuniorCissi Nilssoncissigolf@hotmail.com
TrivselPia Kihltrivsel@degerforsgolf.se
ValberedningThommy Sundbergthommy@conit.se
ValberedningEnno Sjölundenno@bredband.net

Vi använder cookies för att mäta antalet besökare och dess upplevelse på webbplatsen. Genom att använda webbplatsen och dess tjänster godkänner du detta  Lär dig mer